Dnia 2021-10-30 13:30 miało miejsce spotkanie między Borussia Dortmund i FC Koln zakończone wynikiem 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Borussia Dortmund a FC Koln wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2021-10-30 13:30 na stadionie Signal-Iduna-Park odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 10 pomiędzy Borussia Dortmund a FC Koln.

Gole strzelali: T. Hazard 40' 1-0 J. Bellingham S. Tigges 63' 2-0 J. Brandt

Żółte kartki Borussia Dortmund: Thomas Meunier 51' Jude Bellingham 88'

Żółte kartki FC Koln: Benno Schmitz 11' Timo Hübers 56' Salih Özcan 82'

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Petersen, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Borussia Dortmund zmierzy się już z Ajax, następne spotkania z drużynami RB Leipzig i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast FC Koln podejmie Union Berlin. Następne mecze zagra z drużynami FSV Mainz 05 i Borussia Monchengladbach.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które startują w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Thomas Meunier Benno Schmitz wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące zmagania między piłkarzami bywają zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż spotkania nas nudzą. Warto więc oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Borussia Dortmund i FC Koln w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Signal-Iduna-Park.