Spotkanie między FC Koln i Union Berlin zakończone wynikiem 2-2 na stadionie RheinEnergieStadion dnia 2021-11-07 16:30

Dnia 2021-11-07 16:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 11 pomiędzy FC Koln a Union Berlin.

Pierwsza połowa spotkania między FC Koln a Union Berlin zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: A. Modeste 7' 1-0 J. Ryerson 9' 1-1 N. Gießelmann G. Prömel 45' 1-2 G. Haraguchi A. Modeste 86' 2-2 F. Kainz

Żółte kartki FC Koln: Anthony Modeste 17' Ondrej Duda 54'

Żółte kartki Union Berlin: Timo Baumgartl 16' Andreas Luthe 17'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Union Berlin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Stieler, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu FC Koln stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i Arminia Bielefeld. Kolejno natomiast Union Berlin zmierzy się z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Maccabi Haifa i Eintracht Frankfurt.

Coraz częściej liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Złożone z zdolnych obrońców i napastników drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak Anthony Modeste Timo Baumgartl niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Zmagania między zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania statyczne. Stale zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Bundesliga 1. Udział takich drużyn jak FC Koln i Union Berlin w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, RheinEnergieStadion.