Mecz pomiędzy FC Koln i Bayern Munich dnia 2023-05-27 13:30 na obiekcie RheinEnergieStadion - 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy FC Koln oraz Bayern Munich zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2023-05-27 13:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły FC Koln i Bayern Munich.

Gole strzelali: K. Coman 8' 0-1 L. Sané D. Ljubičić 81' 1-1 J. Musiala 89' 1-2 S. Gnabry

Żółte kartki FC Koln: Benno Schmitz 24' Dejan Ljubičić 81' Jan Thielmann 90'

Żółte kartki Bayern Munich:

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny sędzia meczu - Sven Jablonski, Germany. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu FC Koln stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Bayern Munich z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Bundesliga. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Benno Schmitz wielokrotnie zagwarantowały wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy bezlitosne faule, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki usypiające. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak FC Koln oraz Bayern Munich w lidze Bundesliga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak RheinEnergieStadion.