Bayer Leverkusen kontra FC Koln, wynik spotkania - 1-2

Bayer Leverkusen kontra FC Koln, wynik 1-2. W dniu 2023-05-05 18:30 na stadionie BayArena rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga kolejki 31. Zmierzyły się Bayer Leverkusen i FC Koln.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bayer Leverkusen i FC Koln zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: D. Selke 14' 0-1 F. Kainz A. Adli 28' 1-1 M. Diaby D. Selke 36' 1-2 J. Thielmann

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Amine Adli 80'

Żółte kartki FC Koln: Jan Thielmann 45' Mathias Olesen 69' Davie Selke 71' Linton Maina 80' Julian Chabot 80' Benno Schmitz 83'

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Czerwone kartki FC Koln:

Główny arbiter spotkania to Felix Zwayer, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Bayer Leverkusen stawi czoła AS Roma, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart i AS Roma a FC Koln z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami Werder Bremen i Bayern Munich.

Dzisiaj liczni fani śledzą niezwykle fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Amine Adli Jan Thielmann stale sprawiają pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Często obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne bramki i asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Bayer Leverkusen i FC Koln i ich udział w lidze Bundesliga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, BayArena.