FC Koln vs FSV Mainz 05, wynik spotkania - 1-1

Po pierwszej połowie meczu między FC Koln a FSV Mainz 05 wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2023-04-15 13:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 28 pomiędzy FC Koln a FSV Mainz 05.

Gole strzelali: L. Ajorque 17' 0-1 S. Widmer D. Ljubičić 51' 1-1 J. Hector

Żółte kartki FC Koln: Florian Kainz 8' Timo Hübers 86' Jan Thielmann 90'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Ludovic Ajorque 34' Dominik Kohr 90'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Cortus, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna FC Koln zmierzy się już z 1899 Hoffenheim, następne spotkania z drużynami SC Freiburg i Bayer Leverkusen a FSV Mainz 05 zmierzy się z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg i FC Schalke 04.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi bardzo interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Bundesliga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Florian Kainz Ludovic Ajorque niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wiele pozytywnych emocji. Interesujące potyczki między drużynami futbolowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż potyczki nudzą fana. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. FC Koln i FSV Mainz 05 oraz ich udział w lidze Bundesliga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak RheinEnergieStadion.