FC Koln - Bayer Leverkusen, wynik meczu: 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FC Koln a Bayer Leverkusen wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-11-09 17:30 na stadionie RheinEnergieStadion rozegrał się emocjonujący mecz ligi Bundesliga kolejki Regular Season - 14. Zmierzyły się FC Koln i Bayer Leverkusen.

Gole strzelali: B. Schmitz 30' 1-0 S. Adamyan N. Amiri 65' 1-1 M. Diaby 71' 1-2 J. Frimpong

Żółte kartki FC Koln: Jan Thielmann 84'

Żółte kartki Bayer Leverkusen: Robert Andrich 84' Kerem Demirbay 89'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Bayer Leverkusen:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu FC Koln zmierzy się już z Werder Bremen, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i FC Schalke 04. Kolejno natomiast Bayer Leverkusen podejmie Borussia Monchengladbach. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i Borussia Dortmund.

Wierni kibice futbolu śledzą fascynujące starcia ligi Bundesliga. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Jan Thielmann Robert Andrich raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Często trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty czy bramki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że są to zmagania drętwe. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. FC Koln i Bayer Leverkusen jak ich udział w lidze Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, RheinEnergieStadion.