FC Koln - Borussia Dortmund, wynik meczu - 3-2

FC Koln - Borussia Dortmund 3-2.

Po pierwszej połowie spotkania między FC Koln a Borussia Dortmund wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-10-01 13:30 na stadionie RheinEnergieStadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Bundesliga kolejki 8 pomiędzy FC Koln a Borussia Dortmund.

Gole strzelali: J. Brandt 31' 0-1 J. Bellingham F. Kainz 53' 1-1 L. Maina S. Tigges 56' 2-1 F. Kainz D. Ljubičić 71' 3-1 D. Huseinbašić B. Schmitz 79' 3-2

Żółte kartki FC Koln: Timo Hübers 21' Ondrej Duda 25' Kingsley Schindler 79' Denis Huseinbašić 90'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Karim Adeyemi 23' Raphaël Guerreiro 29' Niklas Süle 36'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny sędzia spotkania - Harm Osmers, Germany. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu FC Koln stawi czoła FK Partizan, następne spotkania z drużynami Borussia Monchengladbach i FK Partizan. Kolejno natomiast Borussia Dortmund z Sevilla. Następne mecze zagra z drużynami Bayern Munich i Sevilla.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym zapałem śledzi starcia, które dotyczą ligi Bundesliga. Fascynujące drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Timo Hübers Karim Adeyemi nieustannie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Interesujące zmagania między drużynami bywają zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się efektowne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Bundesliga. Udział takich legendarnych drużyn jak FC Koln oraz Borussia Dortmund w lidze Bundesliga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, RheinEnergieStadion.