RB Leipzig kontra FC Koln, wynik meczu 2-2

Dnia 2022-08-13 13:30 na stadionie Red Bull Arena rozegrał się mecz ligi Bundesliga kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą RB Leipzig i FC Koln.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy RB Leipzig a FC Koln wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: T. Werner 36' 1-0 B. Henrichs F. Dietz 40' 1-1 F. Kainz C. Nkunku 56' 2-1 Dani Olmo J. Gvardiol 72' 2-2

Żółte kartki RB Leipzig: Benjamin Henrichs 89'

Żółte kartki FC Koln: Jan Thielmann 18' Timo Hübers 48' Sargis Adamyan 76' Florian Kainz 79'

Czerwone kartki RB Leipzig: Dominik Szoboszlai 45'

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Benjamin Brand, Germany. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu RB Leipzig stanie naprzeciw Union Berlin, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i Teutonia Ottensen a FC Koln z Videoton FC. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt i Videoton FC.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Bundesliga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Benjamin Henrichs Jan Thielmann nieprzerwanie gwarantują wyborowym fanom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Systematycznie trafiamy na idealnie wyliczone bramki i asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. RB Leipzig oraz FC Koln oraz ich udział w Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Red Bull Arena.