Na obiekcie Mercedes-Benz-Arena miało miejsce spotkanie VfB Stuttgart kontra FC Koln zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-05-14 13:30 na obiekcie sportowym Mercedes-Benz-Arena odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły VfB Stuttgart i FC Koln.

Pierwsza połowa spotkania między VfB Stuttgart i FC Koln zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: S. Kalajdzic 12' 1-0 C. Führich A. Modeste 59' 1-1 W. Endo 90' 2-1 H. Ito

Żółte kartki VfB Stuttgart: Tanguy Coulibaly 90'

Żółte kartki FC Koln: Jannes Horn 79' Benno Schmitz 81' Anthony Modeste 90' Marvin Schwäbe 90'

Czerwone kartki VfB Stuttgart:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna VfB Stuttgart stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast FC Koln z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze Bundesliga 1. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Tanguy Coulibaly Jannes Horn niejednokrotnie zapewniły kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Potyczki między graczami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania nas nudzą. Obserwujemy ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak VfB Stuttgart i FC Koln z ligi Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Mercedes-Benz-Arena.