Dnia 2022-05-07 13:30 na obiekcie RheinEnergieStadion odbył się mecz między FC Koln i VfL Wolfsburg - 0-1

 

Po pierwszej połowie meczu między FC Koln a VfL Wolfsburg wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-05-07 13:30 na stadionie RheinEnergieStadion odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 33. Zmierzyły się FC Koln i VfL Wolfsburg.

Gole strzelali: Y. Gerhardt 43' 0-1 J. Wind

Żółte kartki FC Koln:

Żółte kartki VfL Wolfsburg: Lukas Nmecha 50' Bartosz Białek 90'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki VfL Wolfsburg:

Główny arbiter meczu to Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu FC Koln stanie naprzeciw VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami Bayern Munich i . Kolejno natomiast VfL Wolfsburg z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia, które startują w lidze Bundesliga 1. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Lukas Nmecha wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Regularnie trafiamy na nieczyste faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe gole czy asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Bundesliga 1 i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. FC Koln oraz VfL Wolfsburg jak ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak RheinEnergieStadion.