Spotkanie między FC Augsburg i FC Koln zakończone wynikiem 1-4 na obiekcie WWK Arena dnia 2022-04-30 13:30

FC Augsburg kontra FC Koln 1-4.

Po pierwszej połowie meczu między FC Augsburg i FC Koln wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-4.

W dniu 2022-04-30 13:30 na stadionie WWK Arena rozegrał się interesujący mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły FC Augsburg i FC Koln.

Gole strzelali: J. Thielmann 12' 0-1 B. Schmitz M. Uth 15' 0-2 J. Thielmann A. Modeste 63' 0-3 F. Niederlechner 73' 1-3 A. Maier A. Modeste 77' 1-4 M. Uth

Żółte kartki FC Augsburg: Carlos Gruezo 42' Reece Oxford 69'

Żółte kartki FC Koln: Jan Thielmann 53' Florian Kainz 60' Timo Hübers 75' Luca Kilian 80'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Czerwone kartki FC Koln:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Schroder, Germany. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna FC Augsburg zmierzy się już z RB Leipzig, następne spotkania z drużynami SpVgg Greuther Furth i VfL Wolfsburg a FC Koln zmierzy się z VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Carlos Gruezo Jan Thielmann systematycznie gwarantują wyśmienitym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Bundesliga 1 i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. FC Augsburg i FC Koln jak ich udział w lidze Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, WWK Arena.