Mecz FC Koln vs Arminia Bielefeld zakończony wynikiem 3-1

W dniu 2022-04-23 13:30 na stadionie RheinEnergieStadion odbył się mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą FC Koln i Arminia Bielefeld.

Pierwsza połowa meczu między FC Koln a Arminia Bielefeld zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: M. Uth 3' 1-0 J. Hector T. Hübers 33' 1-1 A. Modeste 43' 2-1 M. Uth J. Thielmann 86' 3-1 A. Modeste

Żółte kartki FC Koln: Salih Özcan 67' Mark Uth 69'

Żółte kartki Arminia Bielefeld: Amos Pieper 30' Janni Serra 32' Patrick Wimmer 38'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Arminia Bielefeld:

Sędzią głównym tego spotkania był Tobias Stieler, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu FC Koln stanie naprzeciw FC Augsburg, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i VfB Stuttgart natomiast Arminia Bielefeld z Hertha Berlin. Następne mecze zagra z drużynami VfL BOCHUM i RB Leipzig.

Liczni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Salih Özcan Amos Pieper wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między drużynami bywają nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone gole czy asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga 1. FC Koln i Arminia Bielefeld oraz ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak RheinEnergieStadion.