Na stadionie RheinEnergieStadion dnia 2022-03-20 18:30 miało miejsce spotkanie FC Koln - Borussia Dortmund - 1-1

FC Koln - Borussia Dortmund, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy FC Koln a Borussia Dortmund wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-03-20 18:30 na obiekcie sportowym RheinEnergieStadion rozegrał się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 27. Zmierzyły się FC Koln i Borussia Dortmund.

Gole strzelali: M. Wolf 8' 0-1 J. Bellingham S. Andersson 36' 1-1 A. Modeste

Żółte kartki FC Koln: Salih Özcan 67' Ondrej Duda 76'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Marius Wolf 30' Axel Witsel 43' Emre Can 47'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Główny sędzia meczu - Daniel Siebert, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu FC Koln stawi czoła Union Berlin, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 i Borussia Monchengladbach. Kolejno natomiast Borussia Dortmund podejmie RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami VfB Stuttgart i VfL Wolfsburg.

Wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze Bundesliga 1. Złożone z zdolnych graczy futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak Salih Özcan Marius Wolf wielokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy drużynami bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż spotkania męczą. Często zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule dodające niesamowite wrażenia z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Bundesliga 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. FC Koln oraz Borussia Dortmund jak ich udział w Bundesliga 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, RheinEnergieStadion.