Spotkanie FC Koln vs FC Augsburg, wynik końcowy 0-2

FC Koln vs FC Augsburg, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza część spotkania między FC Koln a FC Augsburg zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2021-12-10 19:30 na stadionie RheinEnergieStadion odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Bundesliga 1 kolejki 15. Zmierzyły się FC Koln i FC Augsburg.

Gole strzelali: A. Hahn 72' 0-1 N. Dorsch 88' 0-2

Żółte kartki FC Koln: Luca Kilian 57' Salih Özcan 87'

Żółte kartki FC Augsburg: Michael Gregoritsch 25' Niklas Dorsch 40' Jeffrey Gouweleeuw 57' Sergio Córdova 86'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny sędzia spotkania - Patrick Ittrich, Germany. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna FC Koln stanie naprzeciw VfL Wolfsburg, następne spotkania z drużynami VfB Stuttgart i Hertha Berlin. Kolejno natomiast FC Augsburg z RB Leipzig. Następne mecze zagra z drużynami SpVgg Greuther Furth i 1899 Hoffenheim.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania w lidze Bundesliga 1. Złożone z uzdolnionych zawodników drużyny piłkarskie i piłkarze jak Luca Kilian Michael Gregoritsch wielokrotnie zagwarantowały swoim entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między drużynami futbolowymi są zajadłe, rzadko zdarza się definitywnie, że zmagania nas męczą. Natrafiamy na niezwykłe gole i asysty, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Bundesliga 1 i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. FC Koln i FC Augsburg oraz ich udział w Bundesliga 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, RheinEnergieStadion.