Back to Top

1.FC Köln kontra RB Leipzig, wynik końcowy 1-5

1.FC Köln kontra RB Leipzig, wynik spotkania - 1-5

W RheinEnergieSTADION odbył się widowiskowy mecz piłkarski pomiędzy 1.FC Köln a RB Leipzig w ramach 26. kolejki Bundesligi. Spotkanie, które odbyło się 15 marca o godzinie 19:30, zakończyło się zwycięstwem RB Leipzig 5-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, ale druga połowa okazała się niezwykle udana dla drużyny gości. Jakie wydarzenia miały miejsce na boisku? Zapraszamy do lektury relacji!

Mecz pomiędzy Borussia Monchengladbach vs 1.FC Köln, wynik 3-3

Spotkanie Borussia Monchengladbach - 1.FC Köln zakończone wynikiem 3-3

W emocjonującym starciu na BORUSSIA-PARK drużyny Borussia Monchengladbach oraz 1.FC Köln podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku zakończonym remisem 3-3. Mecz ten odbył się w ramach 25. kolejki niemieckiej Bundesligi, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Spotkanie miało miejsce 9 marca 2024 roku o godzinie 14:30, jednak do dziś wciąż pozostaje gorącym tematem dyskusji wśród kibiców obu drużyn.

1.FC Köln - Bayer Leverkusen 0-2

1.FC Köln kontra Bayer Leverkusen, wynik meczu - 0-2

Wczoraj, 3 marca, na RheinEnergieStadion odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami 1.FC Köln i Bayer Leverkusen w ramach 24. kolejki niemieckiej Bundesligi. Po zaciętym pojedynku to goście z Leverkusen wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2:0. Mecz ten odbył się o godzinie 14:30, a na przerwę drużyna Bayeru prowadziła 1:0.

FC Koln kontra Bayern Munich, wynik 0-1

Mecz FC Koln vs Bayern Munich, wynik 0-1

Dzisiaj mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami FC Koln i Bayern Munich w ramach 12. kolejki Bundesligi. Starcie to odbyło się na stadionie RheinEnergieStadion. Po zaciętej rywalizacji to Bayern Munich wyszedł zwycięsko, pokonując rywali 1-0.

Mecz pomiędzy VfL BOCHUM vs FC Koln, wynik końcowy 1-1

Spotkanie między VfL BOCHUM oraz FC Koln na stadionie Vonovia Ruhrstadion dnia 2023-11-11 17:30 - końcowy wynik 1-1

W kolejce 11 niemieckiej Bundesligi doszło do spotkania pomiędzy drużynami VfL BOCHUM i FC Koln, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz odbył się na Vonovia Ruhrstadion, a wynik na przerwę był korzystny dla gospodarzy, którzy prowadzili 1-0. Ostateczny rezultat ustalony został po zaciętej rywalizacji obu zespołów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej szczegółów z tego starcia w niemieckiej ekstraklasie!

FC Koln - FC Augsburg 1-1

Mecz FC Koln kontra FC Augsburg na obiekcie RheinEnergieStadion - wynik 1-1

W niedzielnym starciu w ramach 10. kolejki Bundesligi drużyny FC Koln i FC Augsburg zremisowały 1-1 na RheinEnergieStadion. Mecz, który odbył się o godzinie 14:30, przyniósł emocjonującą rywalizację między obiema ekipami. W pierwszej połowie obie drużyny zdobyły po jednym golu, a wynik ten nie uległ zmianie do końca spotkania. Sędzią tego meczu był Christian Dingert z Niemiec.

RB Leipzig - FC Koln wynik spotkania 6-0

RB Leipzig kontra FC Koln, wynik meczu 6-0

W 9. kolejce Bundesligi doszło do potężnej dominacji drużyny RB Leipzig, która pokonała FC Koln aż 6-0. Mecz rozegrany na Red Bull Arena dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych momentów. Już na przerwę gospodarze prowadzili wynikiem 4-0, a w drugiej połowie nie zwalniali tempa, zdobywając kolejne dwie bramki. Mecz sędziował Benjamin Brand z Niemiec.

FC Koln vs Borussia Monchengladbach, wynik 3-1

FC Koln - Borussia Monchengladbach, wynik meczu 3-1

W emocjonującym starciu ligowym drużyna FC Koln pokonała Borussię Monchengladbach rezultatem 3-1. Mecz rozegrany został w RheinEnergieStadion, a sędzią głównym był Deniz Aytekin z Niemiec. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0, a po efektownych akcjach w drugiej części gry zdominowali rywali. Ten wynik umocnił FC Koln na 8. miejscu w tabeli Bundesligi. Kibice obu drużyn mieli okazję obejrzeć fascynującą rywalizację, która dostarczyła wiele emocji.